W najbliższą niedzielę, 03 grudnia 2017 na strzelnicy Stadionu Olimpijskiego będzie otwarte spotkanie strzeleckie dla wszystkich chętnych. Nie potrzebujesz żadnych uprawnień, nie musisz należeć do Braterstwa!
Będzie można postrzelać z naszej broni, pod bezpośrednią opieką instruktorów. Płacisz tylko za amunicję, zatem jest znacznie taniej niż na typowej strzelnicy.

Jednocześnie dla członków Braterstwa z własną bronią tego dnia jest organizowany bezpłatny trening.

Miejsce: strzelnica Stadionu Olimpijskiego, ul. Paderewskiego 35, Wrocław. mapa Google
Czas: 03.12.2017, godziny 9.00 – 14:30
Wskazówki: pod strzelnicą jest wygodny parking. Wjazd na stadion kosztuje 3 zł, niezależnie od długości pobytu. Warto się ciepło ubrać. Organizator zapewnia broń, amunicję, instruktorów, tarcze, zatyczki do uszu, gorącą herbatę i kawę. Będzie można porozmawiać o pozwoleniach na broń i postrzelać z wielu modeli.

Strzelanie odbędzie się na osi 25m/B zgodnie z tym planem obiektu.

Każdy chętny będzie mógł wykupić dowolną ilość biletów, kosztujących 10 zł. Jeden bilet pozwala strzelić do wyboru:
— 10 strzałów z pistoletu 9mm (np Glock, czy HK)
— 6 strzałów z pistoletu .45 ACP (HK)
— 20 strzałów z pistoletu lub rewolweru bocznego zapłonu (można podzielić na dwie osoby, 20 nabojów to sporo)
— 10 strzałów amunicją śrutową lub 4 strzały amunicją kulową (breneką) ze strzelby powtarzalnej (pompki) lub samopowtarzalnej
— 10 strzałów z karabinu centralnego zapłonu (zawsze popularny kałasznikow!)
— 3 strzały ze sztucera 8x57JS
Na miejscu będzie zapewne więcej broni.

Dodatkowe inforamacje
— Musisz mieć odliczone 10 zł. Nie będziemy mieli zbyt dużej możliwości rozmienienia pieniędzy.
— Z powodu przewidywanej dużej ilości osób i względów bezpieczeństwa nie będzie możliwości zrobienia sobie zdjęcia z bronią na stanowisku 🙁
— Niemałą część członków Braterstwa tworzą Policjanci; osoby w bluzach z hasłem „JP”, itp nie będą wpuszczane na obiekt.

Prowadzący strzelanie na miejscu wszystko wytłumaczą i pokażą. Nie musisz mieć żadnego doświadczenia z bronią palną, ani żadnych uprawnień. Każdy jest mile widziany. Dzieciaki poniżej 13 r.ż. mogą być zbyt lekkie na odrzut niektórych egzemplarzy broni, więc dla nich oferta będzie ograniczona.
Na miejscu każda osoba będzie zobowiązana się wylegitymować i wpisać do książki strzelań. W przypadku podejrzeń nietrzeźwości, celowego łamania zasad bezpieczeństwa lub nieprzestrzegania poleceń prowadzącego osoby niepożądane będą usuwane z obiektu.

źródło: https://braterstwo.eu/strzelanie-bez-uprawnien-03-12-2017/

Komentarze

komentarzy