Dodaj radości swojej codzienności!

Beztroska Festiwal jest dynamicznym wydarzeniem, warsztatownią dobrego samopoczucia, wolności od stresu, kultywacji zdrowego stylu życia. Chcesz zachować równowagę i wewnętrzny spokój niezależnie od tego co dzieje się wokół Ciebie? Cenisz życie harmonii z otaczającym światem i z szacunkiem do innych? Poznawaj nowe możliwości, rozwijaj się, wzrastaj.

Program Festiwalu obejmuje koncerty, warsztaty tematyczne, relaksację, jogę, panele dyskusyjne, aktywności artystyczne i inne. Będzie też zdrowa wegetariańsko/wegańska kuchnia. Szczegóły zdradzamy w codziennych postach 🙂 Program w sobotę i niedzielę jest taki sam. Jeśli nie zdążycie skorzystać z czegoś pierwszego dnia – następnego jest powtórka.

Jeśli macie dzieci, nie musicie podrzucać ich dziadkom. Dla najmłodszych także przygotowano sferę różych edukacyjnych zabaw. Dziadków też weźcie z sobą!

W programie:

  • W Sferze Harmonii Ruchu możecie złapać wewnętrzną równowagę na różnorodnych zajęciach jogi, świadomego oddychania, gimnastyki dla mózgu, Chi kung.
  • Zajęcia Relaksacji Joga nidra odbywać się będą w Komnacie Głębokiego Wyciszenia. Tutaj doświadczycie spokoju od natłoku myśli, emocji, negatywnych doznań.
  • Głośno i dynamicznie będzie w Manufakturze Dźwięków Jogi.
  • Quchnia to nic innego, jak warsztaty zdrowego wege gotowania, w tym takie hity jak “Proste, zdrowe, ekspresowe”, ale także coś dla miłośników chwastów, kuchni RAW, azjatyckiej, indyjskiej, a nawet deserów i superfoods.
  • Zajęcia w Warsztatowni artystycznej to moc radości z plecenia wianków, malowania ciała wzorami mehendi, wykonywania unikalnych makijaży kwiatowych i innych kreatywnych aktywności.
  • W Klubie dyskusyjnym znajdziecie interesujące tematy, jak Ajurweda, Mindfulness, Chińskie sposoby na długowieczność, Warsztaty redukcji stresu, Aromaterapia, Decluttering.
  • W sobotni wieczór rozbrzmiewać będzie dobra muzyka, dzięki koncertom zespołów Atmasfera, Adsu i The Frozen Heart (Norwegia).
  • Strefa zdrowego jedzenia serwować będzie posiłki kuchni roślinnej. W Strefie wystawców zaopatrzyć się będzie można w akcesoria do jogi oraz hity i nowości z rynku EKO żywności i kosmetyków.
  • W czasie trwania Festiwalu działać będzie specjalna przestrzeń dla dzieci, zapewniająca pociechom zajęcia artystyczne, kreatywne i ruchowe.
  • Oprócz tego nie przegapcie Gry Terenowej i konkursów z nagrodami!

Unikalna scenografia autorstwa Marii Margas w poprzedniej edycji była pod znakiem Upcyclingu, czyli „coś z niczego”. Drugie życie przedmiotów rozkwitło w niezapomnianą, bajkową scenerię. W tym roku również nie zawiedziemy Was – będzie królował lekki eko design.

Muzyka, sztuka, joga, dobre jedzenie – spotkajmy się ponownie na drugiej edycji Beztroska Festiwalu w industrialnym wnętrzu Browaru Mieszczańskiego we Wrocławiu.

Komentarze

komentarzy