Profil „Nie dla pedofilii” na portalu jednym z portali społecznościowych, 22 maja 2018 o godzinie 15:40 pod przedszkolem publicznym w Siechnicach został zatrzymany mężczyzna podejrzany o pedofilie. Umówił się on z dzieckiem na inne czynności seksualne.

Mówiąc wprost chciał żeby dziecko zrobiło „loda w plenerze”. Został zatrzymany po krótkim pościgu po czym dojechał radiowóz oznakowany i przejął mężczyznę.  Bardzo się śpieszył umawiając się z dzieckiem ponieważ do 16:00 właśnie w tym przedszkolu miał odebrać swoje dziecko.

Jego tłumaczenie oczywiście było jak za każdym razem podczas takich zatrzymań „nie chciałem zrobić. Ja tylko chciałem zobaczyć, nic bym jej nie zrobił, to były żarty”. Został zatrzymany, będziemy śledzić co dalej będzie działo się w jego sprawie. Mamy nadzieję, że za kilka dni nie usłyszymy że został wypuszczony i dalej jest mieszkańcem Siechnic.

Niedługo ujawniony zostanie kolejny pedofil zamieszkały w tej samej miejscowości. Będzie to poważna sprawa i duża afera. Piszemy o tym ponieważ dla niektórych osób policji oraz prokuratury w Oławie nie jest to tajemnicą, dobrze o tym wiedzą lecz nic z tym nie zrobili.

Dziś o godzinie 15:40 pod przedszkolem publicznym w Siechnicach został zatrzymany mężczyzna podejrzany o pedofilie, który umówił się z dzieckiem na inne czynności seksualne konkretnie chciał żeby dziecko zrobiło mu cytuje" loda w plenerze" został zatrzymany po krótkim pościgu po czym dojechał radiowóz oznakowany i przejął pana. Mężczyzna bardzo się śpieszył umawiając się z dzieckiem ponieważ do 16:00 właśnie w tym przedszkolu miał odebrać swoje dziecko, brak słów. Jego tłumaczenie oczywiście było jak za każdym razem podczas takich zatrzymań bezsensowne i takie samo czyli gadka w stylu ja nic nie chciałem zrobić,Ja tylko chciałem zobaczyć, nic bym jej nie zrobił i tak dalej. W tej chwili jest zatrzymany, zobaczymy co dalej będzie działo się w jego sprawie. Mam nadzieję, że za kilka dni nie usłyszę że został wypuszczony i dalej jest mieszkańcem Siechnic. Niedługo ujawniony zostanie kolejny pedofil zamieszkały w Siechnicach jest to bardzo gruba sprawa, będzie to naprawdę duża afera.Piszę o tym ponieważ dla niektórych osób policji oraz prokuratury w Oławie nie jest to tajemnicą, dobrze o tym wiedzą lecz nic z tym nie zrobili.

Opublikowany przez NIE Pedofilii 22 maja 2018

Komentarze

komentarzy